USŁUGI FINANSOWEPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "VIK" jest brokerem świadczącym usługi finansowe w tym usługi leasingowe, kredytowe i ubezpieczeniowe. Działa na terenie Śląska od 1998r.

Zakres działalności, którą prowadzi to kompleksowa obsługa projektów inwestycyjnych i finansowych naszych klientów. Od obsługi projektów leasingowych lub kredytowych (wyszukaniu, analizie, przedstawieniu ofert leasingodawców, kredytodawców, opracowaniu dokumentacji, forsowaniu akceptacji wniosku) na doradztwie, analizach finansowych kończąc.

Posiadamy starannie dobrane pakiety ofertowe dla małych i dużych firm:
- na szybkie, profesjonalne i rewelacyjnie tanie finansowanie samochodów, szeroki wachlarz ofert finansowania maszyn, urządzeń oraz nieruchomości.

Posiadamy podpisane umowy i ugruntowaną współpracę z najlepszymi przedsiębiorstwami na rynku. Należą one do grup najbardziej uznanych w Polsce banków. Ich stabilne zaplecze finansowe pozwala na oferowanie niskich cen oraz zapewnia bezpieczeństwo transakcji. Z naszego doświadczenia wynika, że prawie zawsze to one wygrywają wyścig do realizacji proponując najtańsze, przyjazne i nowoczesne produkty.

Obsługę procesu finansowania planowanych i bieżących projektów inwestycyjnych przeprowadzamy w Państwa imieniu. Po przedstawieniu nam szczegółów przedsięwzięcia i oczekiwań, w oparciu o nasze doświadczenie i orientację, wyszukujemy i przedstawiamy Państwu oferty do wyboru.

Pragniemy nadmienić, że działamy w Państwa interesie podchodząc do każdej transakcji indywidualnie, negocjujemy warunki finansowe, dostosowujemy warunki jak i niezbędną dokumentację do realizacji umowy, do Państwa możliwości, monitorujemy dalszy przebieg oraz towarzyszymy w przeprowadzeniu wszelkich formalności.

CZY PRZEBIJEMY TWOJĄ NAJLEPSZĄ OFERTĘ, KTÓRĄ UZYSKAŁEŚ, A MOŻE NIE POSIADASZ TYCH DOKUMENTÓW, KTÓRE ŻĄDAJĄ OD CIEBIE FINANSUJĄCY?
SPRAWDŹ NAS!!